Пульмонологія в Мукачево

Одними із найпоширеніших захворювань на земній кулі є хвороби органів дихання. Кожен з нас хоча б раз в житті страждав від захворювання, пов’язаного з диханням. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» пропонують швидке та ефективне вирішення проблем функцій дихальної системи у відділенні пульмонології.

Захворювання органів дихання

Дослідження та лікування хвороб органів дихання проводиться в «Оксфорд Медікал Мукачево» з використанням найновіших світових методик. При огляді пацієнтів лікарі-пульмонологи враховують всю клінічну картину пацієнтів, здійснюють ретельний огляд та призначають всі необхідні аналізи.

У відділенні пульмонології пропонують лікування таких захворювань:

1. Бронхіт, при якому спостерігається запалення слизової оболонки бронхів. Існують такі види бронхіту – гострий і хронічний. У більшості випадків чинниками, що викликають бронхіт, бувають віруси.

2. Пневмонія, що спричинена різними видами бактерій, вірусів чи грибків. Запалення легень при ігноруванні його симптомів та неправильному лікуванні може призвести до значних ускладнень.

3. Бронхіальна астма є захворюванням бронхів запального імуно-алергічного походження. Це пов’язано з тим, що через хронічні запальні процеси дихальної системи органи дихання стають дуже чутливими до алергенів, чия гіперактивність може призвести до обструкції бронхів, що є обмеженнями швидкості потоку повітря, а це, в свою чергу, призводить до задухи. Такі приступи можуть мати різну періодичність, але навіть під час ремісії у дихальних шляхах можуть зберігатися запальні процеси.

4. Хронічне обструктивне захворювання легень є прогресуючою хворобою, під час якої відбуваються зміни бронхіальної прохідності на рівні дистальних бронхів, а відтак і виникають зміни легеневої тканини й судин. Це також може спричинити порушення руху повітря в органах дихання.

5. Саркоїдоз легень – це системне гранулематозне захворювання, що має доброякісний характер. Така хвороба є схожою до туберкульозу через виникнення саркоїдних гранулем, накопичення яких має згубний вплив на функціональність легень.

6. Бронхоектатичне захворювання є хворобою органів дихання, що супроводжується розширенням просвіту бронхів удвічі більше і може викликати ендобронхіальне нагноєння. Під час загострення цього захворювання застосовують санацію бронхів та пригнічення гнійно-запальних процесів у бронхах.

Причини для звернення до лікаря-пульмонолога

Варто звертатися за допомогою у відділення пульмонології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево», якщо у пацієнта спостерігаються:

  • різкі напади кашлю;

  • задишка;

  • підвищена температура тіла;

  • підозра на запалення легенів;

  • свист у диханні;

  • болі грудної клітки;

  • кров’яні виділення під час кашлю;

  • тощо.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення на консультацію до лікаря-пульмонолога позбавить Вас від багатьох можливих ускладнень, що можуть виникнути як наслідок невилікуваних вчасно захворювань дихальної системи.

Для запису на огляд у відділення пульмонології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» телефонуйте: (03131) 56 5 55.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБогдан Мирослав Іванович Лікар пульмонолог вищої категорії
Богдан Мирослав ІвановичЛікар пульмонолог вищої категорії

інформація про лікаря

1999р. - закінчив Ужгородський державний медичний університет

2000р. - інтернатура на базі Мукачівської ЦРЛ.

2000р. - сертифікат лікаря терапевта

2006р. - сертифікат лікаря пульмонолога

2018р. - присвоєно кваліфікацію лікаря пульмонолога Вищої категорії

2019р. - по теперішній час лікар пульмонолога медичного центру «Оксфорд МЕДІКАЛ»

показати повний текст
послуги Відділення ПульмонологіяЦіна
Первинна консультація: - огляд;- рекомендації щодо лікування. 250.00 грн
Повторна консультація:- огляд після лікування;- рекомендації щодо подальшого лікування. 220.00 грн
спірографія 150.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (03131) 56 5 55

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом