!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Лазерне лікування варикозу в Мукачево

Варикозною хворобою ніг або ж варикозним розширенням нижніх кінцівок називається розширення вен, що знаходяться на поверхні. Таке захворювання характеризується порушенням кровообігу в судинах та поганою роботою клапанів. 

Варикоз є однією із найпоширеніших хвороб, пов’язаних із судинами.

Причини виникнення варикозного розширення вен

Факторами, які можуть спричинити виникнення та розвиток варикозної хвороби, є:

 • спадковість;

 • надмірна вага;

 • спосіб життя – постійні занадто великі навантаження, або ж навпаки – тривале перебування в положенні стоячи чи сидячи;

 • також спричинити варикозне розширення вен може надто тісна нижня білизна, що негативно впливає на кровотік у районі паху;

 • неправильне харчування – коли в раціоні бракує сирих овочів та фруктів, це призводить до дефіциту рослинних волокон, які необхідні задля еластичності судин;

 • такі гормони, як естроген і прогестерон, можуть спричинити зниження тонусу венозної сітки.

Клінічні прояви захворювання

Варикоз вважається хворобою, яка вражає більше жінок, аніж чоловіків. Основними ознаками варикозного розширення вен є виникнення вузлуватих розширень підшкірних вен, больові відчуття, важкість у ногах, схильність до набряків в області стоп і гомілки. Збільшені варикозні вузли можуть спричинити тромби та інфікування. Також може з’являтися запалення судин або флебіт, та тромбофлебіт, що ускладнений тромбами. Окрім цього, при варикозі шкіра змінює свій колір на темно-коричневий, втрачає еластичність і стає щільнішою. При будь-якій травмі під час варикозного розширення виникають виразки.

Найсерйознішим ускладненням, що може трапитися опісля виникнення варикозної хвороби, є тромбофлебіт. Це захворювання, під час якого на внутрішніх стінках вени з’являється тромб, що в подальшому викликає запалення. Це явище небезпечне тим, що тромб має здатність відриватися, а з потоком крові він може поширюватися в легеневу артерію, відтак спричинивши летальний результат. Саме тому не варто нехтувати першими проявами варикозу, а треба своєчасне звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря-флеболога.

Ендовенозна лазерна коагуляція

Ендовенозна лазерна коагуляція є втручанням малоінвазивного характеру. Під час процедури відбувається термічне ураження судинної стінки за допомогою певної дози теплової енергії. З цією метою у простір судини вводять спеціальний світловод, який має здатність випускати імпульс із термічним ефектом, що поглинається кров’яними тільцями і перетворюється в тепло. Завдяки такій процедурі усувається збільшення венозного русла.  Протоки, що розширилися, під час процедури склерозуються чи забираються. 

Ендовенозна лазерна коагуляція є малоінвазивною процедурою, що дозволяє позбавитися від варикозного розширення вен швидко та найменш болісно, адже вся операція проходить із застосуванням місцевої анестезії та з невеликим проколом. Для кращого відновлення після маніпуляції рекомендується вдягання компресійної панчохи.

Переваги проведення ЕВЛК

До основних переваг здійснення процедури ендовенозної лазерної коагуляції відносяться:

 • відсутність болю;

 • місцева анестезія;

 • амбулаторне проведення;

 • лікування виразок трофічного походження;

 • можливість неодноразового проведення;

 • немає довготривалого відновлення.

Поруч із лікуванням варикозного розширення вен ендовенозну лазерну коагуляцію проводять також при лікуванні таких захворювань, як доброякісні новоутворення у судинах (гемангіоми) та «судині зірочки» (телеангіоектазії).

В основному жінки звертаються до флеболога вже тоді, коли помічають на ногах явно виражений венозний малюнок та судинну сіточку. Навіть тоді їх більше цікавить більше усунення косметичного недоліку, аніж лікування самого захворювання. 

Та все ж таки, як і при будь-якій іншій хворобі, варто лікувати саму причину варикозного розширення вен. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» лікарі-флебологи зможуть визначити етап захворювання та призначити дієвий метод лікування.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Марія Кущ 23-08-2023 Щира подяка вам,Андрій Йосипович,за професійність,за людяність і талант від Бога.Бажаю здоров'я всіх благ!!!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лазерне лікування варикозу, Вільчинський А.Й.

  відділення: Флебологія

 • Відгук про лазерне лікування варикозу, Вільчинський А.Й.

  відділення: Флебологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом