!!!ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ЕНДОКРИННОГО ХІРУРГА 17,18 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ!!!

Урологія в Мукачево

Чоловіки віком старше 25 років з кожним роком все більше страждають від захворювань сечостатевої системи. Урологічні проблеми у чоловіків стають все поширенішими.

Урологічні послуги у МЦ «Оксфорд Медікал Мукачево»

У відділенні урології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» пропонують лікування найбільш поширених урологічних хвороб. При наявності будь-якого дискомфорту, больових відчуттів, печіння, свербіння в сечостатевих органах варто звернутися за допомогою до лікарів-урологів.

Лікарі-урологи у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» лікують такі захворювання, як:

 • еректильна дисфункція;

 • простатит;

 • аденома простати;

 • передчасне сім’явиверження;

 • фімоз;

 • цистит;

 • інфекційні хвороби.

Варто пам’ятати, що окрім того, що записуватися на прийом у відділення урології при наявності будь-яких найменших скарг на своє чоловіче здоров’я, також потрібно відвідувати лікаря-уролога з профілактичною метою, як мінімум, двічі на рік.

Лікування урологічних захворювань у «Оксфорд Медікал Мукачево»

У більшості випадків чоловіки віддають перевагу не консультації у кваліфікованого лікаря-уролога, а самостійному лікуванню урологічних проблем, користуючись послугами аптек, засобами народної медицини та рецептами в інтернеті. Та всі ці методи, окрім того, що є неефективними, але й досить небезпечні самі по собі. Адже самолікування і відтягування моменту звернення за допомогою до професіонала може мати досить погані наслідки у вигляді погіршення захворювання. 

При огляді у відділенні урології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» лікар-уролог складає загальну клінічну картину пацієнта, проводять огляд, при потребі дає направлення на здачу всіх необхідних аналізів та рекомендує пройти обстеження за допомогою апарата ультразвукової діагностики. Окрім цього, лікар-уролог обов’язково проводить бесіду із пацієнтом для вивчення всіх деталей захворювання.

Будь-яке лікування у відділенні урології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» призначають тільки після повного обстеження всього організму, вивчення всіх можливих супутніх захворювань і, при потребі, консультації у вузькопрофільних спеціалістів. Адже курс лікування завжди підбирається для кожного індивідуально, зважаючи на анамнез хвороби пацієнта.

Лікарі-урологи застосовують лише перевірені та ефективні методи лікування. Лікування за допомогою апаратних технологій не спричиняє побічних ефектів і не має негативного впливу на статеву функціональність пацієнта.

Переваги відділення урології в МЦ «Оксфорд Медікал Мукачево»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» у відділенні урології Вам пропонують:

 • анонімну консультацію;

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;

 • новітнє медичне обладнання;

 • сучасні методи лікування;

 • запис по телефону;

 • відсутність черг;

 • повну анонімність.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення на консультацію до лікаря-уролога з метою профілактики вбереже Вас від можливості виникнення багатьох урологічних проблем.

Для запису на огляд у відділенні урології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» телефонуйте за номером – (03131) 56 5 55.

( Рейтинг: 4.29, голосів: 7 )
послуги Відділення УрологіяЦіна
Первинна консультація: - огляд;- рекомендації щодо лікування. 290.00 грн
Повторна консультація:- огляд після лікування;- рекомендації щодо подальшого лікування. 270.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (03131) 56 5 55

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом