!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Проктологія в Мукачево

Проктологічні захворювання – це ті хвороби, про які не прийнято говорити вголос. Зазвичай людина не тільки боїться комусь про це розповісти, але й відтягує звернення до професіонала за кваліфікованою допомогою.

На початкових етапах проктологічних захворювань пацієнт не звертає особливої уваги на симптоматику таких хвороб і звертається до лікаря-проктолога вже тоді, коли біль і дискомфорт терпіти практично неможливо. У такому випадку люди забувають найважливіше правило лікування будь-яких захворювань – чим раніше Ви звернетеся до лікаря, тим легше Вам позбавитися від проблем.

Послуги відділення проктології в «Оксфорд Медікал»

Лікарі-проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» пропонують вирішення найпоширеніших проктологічних проблем заднього проходу та  прямої кишки. Зокрема, тут пропонують лікування:

 • геморою;

 • тріщин прямої кишки;

 • свербіння в анальному отворі;

 • діагностику ранніх стадій раку прямої кишки.

При лікуванні будь-яких проктологічних захворювань у відділенні проктології «Оксфорд Медікал» використовують тільки малоінвазивні методи, що забезпечують пацієнтам швидке та безболісне одужання без відриву від звичного ритму життя та тривалого процесу реабілітації.

Методи лікування проктологічних захворювань

Лікування геморою може відбуватися консервативними та оперативними методами. Все залежить від стадії хвороби. На перших етапах лікар-проктолог може обмежитися призначенням дієти, медикаментозного лікування та місцевої терапії у вигляді свічок чи мазів.

Основними методами лікування захворювання є:

 • склеротерапія – процедура полягає у введенні в гемороїдальний вузол препарату для склеювання хворобливих судин. Такий метод можна застосовувати на перших стадіях геморою, без виявлення випадіння збільшених вузлів;

 • лікування за допомогою латексних кілець – під час процедури на гемороїдальні вузли надягаються латексні кільця за допомогою спеціального препарату. Такі кільця покликані припинити крововідтік у вузлах. Через 7-10 днів вузли відпадають самостійно;

 • фотокоагуляція – процедура виконується з використанням спеціального приладу, що покликаний створити коагуляційний ефект і припинити постачання крові у гемороїдальні вузли;

 • кріотерапія – процедура виконується із використанням азоту для заморожування вузлів для їхнього подальшого відмирання;

 • доплерівська дезартеризація – лікування геморою за допомогою апарату HAL-RAR, що завдяки датчику розпізнає гемороїдальні судини та перев’язує їх спеціальними нитками, що потім самостійно зникають.

Всі процедури лікування проктологічних захворювань проходять без ускладнень та не вимагають госпіталізації. Також всі вони забезпечують високу ефективність позбавлення від проблеми. Вибір конкретного методу лікування залежить від стадії хвороби.

Переваги лікування в «Оксфорд Медікал»

Відділення проктології в медичиному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» гарантує своїм пацієнтам:

 • абсолютну анонімність;

 • лікування можливе як в лікаря-жінки, так і лікаря-чоловіка;

 • якісне обладнання для діагностики;

 • унікальні методики лікування – використання апарату HAL-RAR;

 • кваліфікований персонал.

Пам’ятайте, своєчасне звернення за допомогою до лікаря-проктолога забезпечить Вас від будь-яких ускладнень в майбутньому.

( Рейтинг: 1.91, голосів: 244 )
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Первинна консультація з комплексним обстеженням:- зовнішній огляд;- пальцеве обстеження прямої кишки;- аноскопія (діагностика прямої кишки на глибину не більше 7 см.);- консультація проктолога;- консервативне лікування (при потребі). 500.00 грн
Консультація повторна (по результатам аналізів, протягом 15 днів після першого візиту) 450.00 грн
Відеоректоскопія (комп'ютерна відеодіагностіка прямої кишки) 300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом