!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Лікування геморою латексними кільцями в Мукачево

Лікування геморою латексними кільцями є абсолютно безпечною процедурою, що застосовується на перших трьох стадіях захворювання. Такийметод вирішення проблеми є дуже ефективним. Абсолютне позбавлення від геморою відбувається у 85-90% випадків. 

Процедура лікування латексними кільцями

Процес позбавлення від геморою за допомогою латексних кілець проходить кілька етапів. Все відбувається амбулаторно, завдяки чому пацієнт у дуже короткий термін вже може повертатися до свого звичного способу життя.

 1. Перший етап ознаменовується тим, що після огляду за допомогою аноскопа, на пошкоджений гемороїдальний вузол надягається латексне кільце з використанням спеціального лігатора. Така процедура не потребує додаткового обезболення. Це все відбувається з метою перетискання кровоносних судин для здавлення гемороїдального вузла.

 2. Далі має місце відторгнення пошкодженого гемороїдального вузла. Через декілька тижнів після натягнення латексного кільця на гемороїдальний вузол на його місці виникає сполучна тканина. Опісля цього відбувається абсолютне загоєння.

Така процедура лікування геморою може застосовуватися лише на першій, другій та третій стадії захворювання. Вже на четвертій стадії постраждалий гемороїдальний вузол занадто великий для процедури лікування латексними кільцями. Використовувати латексні кільця на четвертій стадії дозволяється лише при чітких контурах та межах гемороїдальних вузлів. Визначити це може тільки кваліфікований лікар-проктолог після ретельного огляду пацієнта.

Покази для застосування процедури

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» використовують латексні кільця для лікування геморою. Перевагами процедури є:

 • висока швидкість виконання – 10-20 хвилин;

 • відсутність ран;

 • немає потреби у довготривалому реабілітаційному періоді;

 • відсутність дискомфорту, деякі неприємні відчуття зникають всього за декілька годин.

Та все ж таки лікарі-проктологи радять не проводити процедуру лікування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець при:

 • тромбозі гемороїдального вузла;

 • крововиділеннях із заднього проходу;

 • інфекційних чи запальних ускладненнях;

 • гострих тріщинах анального каналу;

 • комбінованому геморої.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» проводять процедуру із натяганням латексних кілець на гемороїдальні вузли амбулаторно – пацієнт перебуває на лікуванні в закладі дуже короткий період. Опісля проведення лікування людина може у максимально короткий період повернутися у свій звичний ритм життя, не відриваючись від роботи, навчання та особистого життя.

Лікування геморою латексними кільцями є малоінвазивною європейською методикою, після якої не залишається шрамів чи рубців. Окрім цього, такий процес не викликає набряків тканин та майже не призводить до виникнення кровотечі. Цей метод лікування є максимально комфортним, не болючим, ефективним. Позитивний результат повного видужання відбувається у 85-90% випадків.

Це одна із найрезультативніших та найпопулярніших методик із тих, які використовують у відділенні проктології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево».

Переваги лікування латексними кільцями

До переваг лікування геморою за допомогою кілець з латексу відносять:

 • відсутність оперативного втручання, розрізів, крові;

 • безболісність;

 • можливість вести звичний спосіб життя під час лікування;

 • швидкість процедури;

 • висока ефективність.

Пам’ятайте, своєчасне звернення до лікаря-проктолога зробить лікування набагато швидшим і ефективнішим. Записуйтеся на прийом в медичний центр «Оксфорд Медікал Мукачево» за телефоном – (0312) 42 42 41.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом