!!!ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ЕНДОКРИННОГО ХІРУРГА, ПУНКЦІЙНА БІОПСІЯ ВУЗЛІВ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ ПІД КОНТРОЛЕМ УЗД - 25,26 КВІТНЯ 2024 РОКУ!!

Ректороманоскопія в Мукачево

Ректороманоскопією називають один із найпопулярніших та найпоширеніших способів діагностики прямої кишки та нижнього відділення сигмовидної кишки. Зазвичай ця процедура використовується у дослідженні проктологічних хвороб у комплексі із пальцевим обстеженням та відеоаноскопією.

Призначення для ректороманоскопії

Ректороманоскопія є методом вивчення внутрішньої оболонки у прямій кишці з використанням спеціального інструмента, який лікар-проктолог вводить через анальний отвір. Називається такий інструмент ректороманоскопом. В основному процедуру ректороманоскопії призначають у таких випадках:

  • при підозрі на виникнення будь-яких новоутворень в анальному каналі;

  • для діагностики гемороїдальних вузлів при хронічному геморої;

  • під час хронічних запалень – хронічний парапроктит;

  • коли є порушення при ходінні в туалет – виникненні запору, діареї, змін у калових масах;

  • під час діагностики пухлин в передміхуровій залозі в чоловіків та в області малого тазу у жінок.

Причини для звернення до лікаря-проктолога

Пацієнтові варто звернутися для огляду у відділення проктології, якщо він спостерігає у себе наявність:

  • профузних кровотеч із прямої кишки;

  • гострих запальних процесів в анальному каналі та черевній порожнині;

  • завужений анальний отвір та його просвіт, що можуть бути вродженого чи набутого характеру.

У такому разі лікар-проктолог може призначити консервативну терапію чи діагностику за допомогою ретроманоскопа, що проводиться обережно при перебуванні пацієнта у зручному положенні. Також у такому випадку можуть використовувати знеболюючі препарати.

Проведення процедури ретроманоскопом

У відділенні проктології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» ретроманоскопію призначають в обов’язковому порядку при наявності будь-яких проктологічних проблем. Така діагностика дає змогу здійснити оцінку стану слизової оболонки у прямій та сигмовидній кишках глибиною до двадцяти п’яти сантиметрів.

Перед ретроманоскопією пацієнтові потрібно пройти підготовку, як і при відеоанаскопії. За кілька годин до процедури потрібно зробити очисну клізму із застосуванням спеціального розчину, чи кип’яченої води. Також радять  використовувати проносне. 

За три години до огляду потрібно відмовитися від їжі. За день до візиту до лікаря-проктолога варто утриматися від прийому:

  • кисломолочних продуктів;

  • газованих та слабогазованих напоїв;

  • алкогольних напоїв;

  • сирих овочів і фруктів.

Процедура огляду за допомогою ректороманоскопа проходить у зручному для пацієнта положенні. Під час введення інструмента лікар-проктолог проводить огляд кольору, еластичності та можливих пошкоджень слизової оболонки. Також у цей час проходить обстеження всіх патологічних змін, стану судин та рельєфу кишки. Ректороманоскопія є повністю безпечною та майже безболісною.

Якщо Ви відчуваєте дискомфорт при дефекації чи Вас турбують больові відчуття у задньому проході, записуйтеся на процедуру ректороманоскопії у відділенні проктології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» за номером телефону (0312) 42 42 41.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки




Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом