!!!КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-НЕВРОЛОГА І.Л.ДОВГОГО 30,31 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ!!!

Лікування алергічного дерматиту в Мукачево

Алергічний дерматит є захворюванням шкіри, що може бути пов’язане із гіперчутливою алергічною реакцією організму людини на якийсь вид подразника. Виявити наявність алергічного дерматиту можна завдяки проведенні лікарем-алерголом класичних проб на алергію. У багатьох випадках виникнення алергічного дерматиту може бути пов’язане із місцем роботи. До прикладу, алергія на певні хімічні речовини, шерсть тварин тощо. Окрім цього, чинники, які викликають алергічний дерматит, можуть навіть знаходитися в домі. Дуже часто це побутова хімія, синтетичний одяг, неякісна косметика та навіть дитячі іграшки.

У більшості випадків розвиток алергічного дерматиту проходить нешвидко – алергія розпочинається внаслідок довготривалого контакту людини з алергеном. Місце контакту з алергеном червоніє, набрякає, виникають папули і везикули. Якщо вчасно не виявити наявність алергії на той чи інший подразник і не припинити контакт з ним, то дерматит може тільки прогресувати й з часом переродитися у повноцінну екзему, що є значно важчим захворюванням.

Причини алергічного дерматиту

Чинниками, що можуть викликати появу алергічного дерматиту, дуже часто є багато різних речей, матеріалів та речовин. Дерматит – це алергічна реакція сповільненої дії, яка поширюється завдяки лімфоцитам. У такому разі факторами виникнення захворювання є різні хімічні сполуки – нікель, хром, інсектициди, речовини, що присутні у пральних порошках, засобах для миття посуду тощо. Досить часто алергени трапляються і в таких засобах, як: ліки, косметика, антибактеріальні мазі, фарби для волосся та інші.

Сам по собі алерген не може викликати алергічну реакцію через свої невеликі розміри, тому що імунні клітини організму не мають можливості його розпізнати. Та завдяки потраплянні в кров людини алерген отримує можливість з’єднатися із великими білками крові. Ці новоутворені сполуки і стають тими алергенами, що викликають реакцію організму у вигляді алергічного дерматиту.

Симптоматика захворювання

Оскільки алергічний дерматит є реакцією імунної системи організму на той чи інший подразник, то варто зазначити, що імунна система відповідає на нього на кілька днів швидше, аніж виникають перші симптоми хвороби.

Алергічний дерматит може виявлятися такими проявами:

  • помітним почервонінням шкіри;

  • вираженою набряклістю;

  • сильним свербежем на місці контакту шкіри людини з алергеном;

  • виникненням мокнучих ділянок та ранок. 

Діагностика алергічного дерматиту

При початку огляду пацієнта лікар, насамперед, має виключити наявність суміжних хвороб, як-от: екзема, токсидермія тощо. У більшості випадків поставити діагноз можна вже при поверхневому огляді зовнішніх покривів тіла людини. Та все ж таки для точного визначення захворювання лікар-дерматолог призначає лабораторні дослідження та проби на наявність алергії. Саме алергенні проби дають можливість лікарю підтвердити чи спростувати діагноз, і головне – визначити точні алергени, які стали збудниками алергії

Метод лікування алергічного дерматиту якраз залежить від чинника, що викликав подразнення. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» для лікування алергічного дерматиту застосовують десенсибілізуючу терапію. Для закріплення результату також призначають гіпоалергенну лікувальну дієту.

Для того, щоб записатися на огляд лікаря-дерматолога у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево», звертайтеся за номером телефону: (03131) 56 5 55.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиГарапко Світлана Павлівна Лікар дерматовенеролог вищої категорії
Гарапко Світлана ПавлівнаЛікар дерматовенеролог вищої категорії

вул. Томаша Масарика, 1 А;

інформація про лікаря

2002р. закінчила Ужгородський державний медичний університет

2003р. інтернатура на базі Львівського державного медичного університету ім.Д.Галицького

2003р. сертифікат лікаря дерматовенеролога

2016р. присвоєно кваліфікацію лікаря дерматовенеролога вищої категорії.

2019р. по теперішній час лікар дерматовенеролог медичного центру «Оксфорд Медікал»        

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом