!!!КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-НЕВРОЛОГА І.Л.ДОВГОГО 30,31 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ!!!

Лікування оніхомікозу в Мукачево

Оніхомікозом називається хвороба грибкового походження, від якої страждають нігті людини. Це одна із найбільш поширених хвороб у галузі дерматології. Згідно з статистикою грибок нігтів вражає близько 15% населення.

Причини виникнення оніхомікозу

Факторами, що можуть викликати виникнення оніхомікозу, є наявність в організмі грибів дерматофітів, трихофітонів, цвілевих грибів, дріжджподібних грибів тощо. Відтак людина може постраждати від цього захворювання при використанні деяких предметів побуту хворого, при користуванні його взуттям, одягом, манікюрними приладами, засобами особистої гігієни.

Окрім цього, місцями локалізації оніхомікозу можуть бути басейни, сауни і лазні. Частинки шкіри хворого, коли потрапляють у вологе середовище отримують здатність зберігатися, а в майбутньому і розмножуватися. У більшості випадків останніми роками грибки нігтів трапляються у дітей та підлітків.

Типи оніхомікозу

Існує декілька видів оніхомікозу, які вирізняють, зважаючи на зміни та протікання захворювання:

  • нормотрофічний оніхомікоз, при якому нігті набувають тьмяного кольору, який ближче нігтя до країв може змінюватися на жовтий;

  • гіпертрофічний – супроводжується потовщенням нігтьової пластини, яка з часом може деформуватися;

  • атрофічний – при цьому типі оніхомікозу пошкоджена частина повільно руйнується і набуває сірувато-жовтого відтінку;

  • тип оніхолізіс стає причиною сильного витончення нігтів, а відтак і провокує відставання ложа, в якому ніготь перебуває.

Ознаки оніхомікозу 

Симптоми оніхомікозу можуть відрізнятися залежно від форми і важкості протікання хвороби. До основних проявів захворювання відносяться:

  • наявність сильного свербіння;

  • різка зміна кольору нігтя;

  • зміна форми нігтя, значне потовщення хворої ділянки;

  • відсутність блиску.

Вже при виникненні перших симптомів хвороби варто не займатися самолікуванням, а одразу звернутися за допомогою до кваліфікованого спеціаліста відділення дерматології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево». Тільки огляд лікаря-дерматолога дає можливість визначити точний діагноз, а відтак і встановити правильний та ефективний метод боротьби із захворюванням. 

При огляді дерматолог проводить збір анамнезу, встановлює загальну клінічну картину та детально оглядає усі шкірні покриви, нігті двох кінцівок. При цьому він виключає наявність всіх можливих суміжних інфекцій, що мають схожі симптоми із грибком. Весь зібраний біоматеріал відправляється на мікроскопічне дослідження. Саме ця діагностика дає можливість вирізнити вид та культуру грибка, що спричинив оніхомікоз.

При встановленні методу лікування лікарі-дерматологи у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» приписують пацієнтам, які страждають від оніхомікозу, комплексну терапію. Відтак сюди входить прийом медикаментозних препаратів, які покращують кровообіг та пришвидшують ріст нігтьової пластини. Та у будь-якому випадку процес лікування залежить від конкретного грибка, що викликав хворобу, і від стадії оніхомікозу, все підбирається індивідуально до випадку.

Окрім цього, у медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» наголошують на вагомості епідемічних засобів. Для того, щоб добитися ефективності від процесу лікування, треба провести дезінфекцію всіх побутових предметів та звернути увагу на дотримання всіх правил особистої гігієни.

Для запису на консультацію до лікаря-дерматолога телефонуйте за номером: (03131) 56 5 55.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиГарапко Світлана Павлівна Лікар дерматовенеролог вищої категорії
Гарапко Світлана ПавлівнаЛікар дерматовенеролог вищої категорії

вул. Томаша Масарика, 1 А;

інформація про лікаря

2002р. закінчила Ужгородський державний медичний університет

2003р. інтернатура на базі Львівського державного медичного університету ім.Д.Галицького

2003р. сертифікат лікаря дерматовенеролога

2016р. присвоєно кваліфікацію лікаря дерматовенеролога вищої категорії.

2019р. по теперішній час лікар дерматовенеролог медичного центру «Оксфорд Медікал»        

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом