!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Пункційна біопсія вузлів щитовидної залози в Мукачево

Пункційну біопсію вузлів щитовидної залози застосовують з метою визначення клітин вузлів щитовидної залози, чи є вони доброякісними чи злоякісними. Біопсією є відбір тканин щитовидної залози для проведення аналізу.

ДЛЯ ЧОГО ПРОВОДЯТЬ БІОПСІЮ ВУЗЛІВ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ?

Здійснення пункційної біопсії вузлів щитовидної залози відбувається у випадку, якщо вузол становить розмір більше 1 сантиметра. Для менших вузлів зазвичай застосовують медикаментозне лікування, контролюючи його розмір за допомогою проведення ультразвукової діагностики один раз на півроку.

Сучасну методику біопсії для лікування щитовидної залози називають ТАПБ чи ТАБ, що означає «тонкоголкову аспіраціонну біопсію». Проведення пункційної біопсії вузлів щитовидної залози призначають при:

  • наявності в щитовидній залозі новоутворень у вигляді вузлів розміром понад 1 сантиметр;

  • можливості виникнення у пацієнта раку щитовидної залози у зв’язку з генетичною схильністю;

  • у разі, якщо людина раніше постраждала від опромінення.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ БІОПСІЯ ЩІТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ

В основі пункційної біопсії щитовидної залози лежить забір біоматеріалу, яким є клітини щитовидної залози. Це здійснюється із застосуванням тонкої голки і шприца. Забраний матеріал у лабораторії проходить цито-гістологічне (клітинно-тканинне) дослідження.

Процедура пункційної біопсії не потребує навіть використання анестезії, оскільки є повністю безпечною та безболісно. Під час процедури пацієнт відчуває лише незначний дискомфорт.

Тільки у випадку, якщо навіть проведення пальпації викликає у пацієнта біль, то тоді застосовують спочатку протизапальну терапію, а біопсію здійснюють вже опісля зникнення запалення, що спричиняє біль.

Матеріал, зібраний під час проведення пункційної біопсії, наноситься на спеціальне предметне скло і відправляється для подальшого дослідження в лабораторію. У лабораторії здійснюється вивчення природи даних клітин за допомогою мікроскопа, а цитологічну діагностику проводить досвідчений патолого-морфолог.

ПЕРЕВАГИ ПУНКЦІЙНОЇ БІОПСІЇ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ МУКАЧЕВО»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» процедура пункційної біопсії проходить із застосуванням ультразвукової діагностики, щоб все відбувалося максимально точно, чітко і легко для пацієнта. Така методика є гарантією безпеки, адже абсолютно точно виключає будь-які можливі пошкодження інших органів організму.

При виникненні вузлів на щитовидній залозі пункційна біопсія є найбільш інформативним та точним способом дослідження її клітин та тканин. Саме вона дає змогу зібрати якомога більше матеріалу, з якого можна винести найбільш повну та точну інформацію про стан залози та ймовірні зміни у її функціональності. Відтак після проведення біопсії і можна виявити повну клінічну картину про захворювання пацієнта, а відтак і встановити найефективніший метод лікування.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» Вам гарантовано:

  • турботу про Вашу безпеку та комфорт;

  • можливість записатися онлайн чи по телефону на зручний час;

  • якісне медичне обладнання, яке дає можливість отримати якомога точніші дані;

  • кваліфікований персонал, що зможе визначити найкращий метод лікування.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ЕНДОКРИНОЛОГА

ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ - (0312) 42 42 41


( Рейтинг: -1936686.70, голосів: 222 )

відгуки




Наталія 29-01-2022 Рекомендую Юрія Васильовича, як високваліфікованого спеціаліста, яких зараз практично немає.Дуже пощастило, що маємо можливість звернутися в "Оксфорд Медікал" на прийом саме до нього і порекомендувати ще й своїм знайомим.Мені дуже подобається професійність та якість обслуговування в цьому медичному центрі.ЯКЩО ВИ ШУКАЄТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОБЛЕМАХ У РОБОТІ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ, ТО НЕОДМІННО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ПОРАДОЮ ДО ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА‼️‼️‼️

відділення: Ендокринологія

Тетяна 09-07-2021 Дуже хороший лікар!! Знаю його ще з КМКЕЦ. Не дивлячись на свою молодість, толковий, мудрий, кваліфікований лікар!!! Учень лікаря від Бога - Гульчія Миколи Васильовича.Всім своїм знайомим раджу звертатися. Дуже добре, що приймає в Мукачеві і не потрібно їхати в Київ. Успіху, процвітання в роботі!!

відділення: Ендокринологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом