!!!ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ЕНДОКРИННОГО ХІРУРГА 17,18 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ!!!

Діагностика вагітності в Мукачево

Окрім того, що порушення менструального циклу може бути проявом виникнення гінекологічних проблем, головним наслідком затримки менструацій зазвичай буває вагітність. Тому при виникненні незначних відхилень від менструального циклу представницям прекрасної статі варто звернутися до лікаря-гінеколога на діагностику вагітності.

Основні ознаки вагітності

Зміни, які зазвичай відбуваються в організмі жінки під час вагітності, виникають не одразу. Дуже часто певні симптоми вагітності починають проявлятися лише через певний період. Якщо у жінки трапляється перша вагітність, то їй може бути дуже важко її точно визначити.

Однак лікарі-гінекологи медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» говорять, що основними ознаками вагітності можна назвати:

  • дивні харчові вподобання, інколи навіть дуже відмінні від тих, до яких жінка звикла впродовж всього свого життя;

  • швидка втомлюваність;

  • постійне відчуття сонливості;

  • нервовість, дратівливість;

  • яскраво виражена емоційна нестабільність;

  • різка чутливість реакції рецепторів на їжу та аромати.

При вагітності за кілька днів до появи менструацій на перших тижнях може проявлятися сплеск підвищеної температури тіла. Та місце має тільки підвищення температури без будь-яких можливих симптомів застуди, грипу або іншого запального процесу в організмі.

Окрім цього, вагітність може супроводжуватися кров’янистими виділеннями, що мають коричневий колір і бруднять спідню білизну. Та поруч із цими виділеннями у жінки не виникає жодного відчуття болю чи дискомфорту. Такі виділення також можуть виникати перед початком менструацій, але вони тривають не довго.

Лікарі-гінекологи медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» аргументують це тим, що після запліднення яйцеклітина потрапляє у матку жінки та шукає своє місце розміщення. При русі всередині статевих органів жінки, певна частина епітелію матки відторгується і викликає невелике крововиділення. Це є нормальною ознакою, якщо виділення крові зовсім не значні і не викликають дискомфорту.

Допомога при вагітності

Існують різні способи визначення вагітності у жінки. Вона може самостійно пройти спеціальний тест, що продається у кожній аптеці. Але ці смужки не завжди дають стовідсотково достовірний результат.

Тому для перевірки ймовірної вагітності жінкам варто звернутися на огляд до кваліфікованого спеціаліста. У відділенні гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» пропонують найбільш ефективні технології для діагностики цього цікавого становища. Тут є кабінет для маніпуляцій, де Ви можете пройти загальний клінічний аналіз крові і сечі.

В «Оксфорд Медікал Мукачево» лікарі-гінекологи використовують новітній апарат ультразвукової діагностики, що дає можливість точно визначити ймовірну вагітність та її терміни. Окрім цього, ультразвуковий апарат, що застосовується тут, дозволяє легко спостерігати за вагітністю.

Також на перших тижнях у відділенні гінекології для обстеження вагітності проводять пальпацію та визначають серцебиття дитини.

Пам’ятайте, що визначення вагітності на ранніх термінах дасть змогу провести ретельний огляд Вас і, головне – плоду. Таким чином Ви зможете добре підготуватися до свого материнства і попіклуватися про здоров’я свого майбутнього малятка.

Для запису на огляд у лікаря-гінеколога в медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» телефонуйте за номером – (03131) 56 5 55.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКостка Арнольд Рудольфович Лікар гінеколог, ультразвукової діагностики
Костка Арнольд РудольфовичЛікар гінеколог, ультразвукової діагностики

вул. Томаша Масарика, 1 А;

інформація про лікаря

Коштура Тетяна Гаврилівна Лікар гінеколог І категорії,
лікар ультразвукової діагностики ІІ категорії
Коштура Тетяна ГаврилівнаЛікар гінеколог І категорії,
лікар ультразвукової діагностики ІІ категорії

вул. Томаша Масарика, 1 А;

інформація про лікаря

2003р. закінчила Ужгородський національний університет

2005р. інтернатура на базі Ужгородської ЦМКЛ

2005р. сертифікат лікаря гінеколога

2010р. сертифікат лікаря ультразвукової діагностики

2019р. по теперішній час - лікар гінеколог, лікар - ультразвукової діагностики медичного центру «Оксфорд Медікал»

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом