!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Лікування і профілактика запальних захворювань в Мукачево

За статистикою, близько 60% жінок, хоч один раз у своєму житті, страждали від запальних хвороб сечостатевої системи. Ці захворювання є одними із найбільш розповсюджених.

Ознаки запальних захворювань

У багатьох випадках представниці прекрасної половини людства навіть не підозрюють про наявність у них запальних хвороб сечостатевої системи. Адже дуже часто ці захворювання не мають яскраво виражених проявів, які б спровокували занепокоєння. Відтак визначити присутність в організмі запальних процесів сечостатевих органів може тільки кваліфікований лікар-гінеколог під час огляду. Тому дуже важливими для жіночого здоров’я є регулярні профілактичні огляди.

Найрозповсюдженішими запальними захворюваннями у статевих органах жінок вважаються:

 • вульвіт;

 • кольпіт;

 • цирвіцит;

 • сальпінгоофорит;

 • уретрит;

 • цистит.

Вульвітом називають запалення, що проявляється на слизовій оболонці жіночих зовнішніх статевих органів. Дуже часто спричинити таке захворювання можуть хвороботворні мікроорганізми, що передаються статевим шляхом при недотриманні правил статевого життя. Проявлятися вульвіт може у виникненні почервонінь, набряку слизової вульви, свербіння та наявності можливих виділень, що спричинені патологіями.

Ще одним запальним захворюванням, що вражає слизову оболонку вагіни, є кольпіт. Його проявами є наявність печіння, свербежу та значних виділень із піхви. Кольпіт може бути викликаний грибковими, бактеріальними і вірусними інфекціями.

Цирвіцит є запальним процесом, від якого страждає цервікальний канал шийки матки. Основним фактором, що може спричинити цирвіт, є потрапляння у шийку матки мікроорганізмів, що перебували у нижніх відділах сечостатевої системи і можуть викликати запальні процеси. Найчастіше це захворювання супроводжується такими симптомами, як дискомфорт при статевому акті і патологічними виділеннями.

Сальпінгоофорит проявляється у запаленні придатків матки, що може бути викликаним переохолодженням, яке діє на специфічні і неспецифічні збудники. Сальпінгоофорит супроводжується:

 • больовими відчуттями внизу живота;

 • підвищенням температури тіла;

 • болями при статевому акті;

 • значними виділеннями з піхви;

 • частим сечовипусканням.

Окрім цього, у багатьох випадках жінки страждають від таких запальних захворювань, як уретрит і цистит, які проявляють себе у виникненні частого і болючого сечовипускання, болючих і ріжучих відчуттів внизу живота.

Діагностика та лікування запалень сечостатевих органів

При діагностиці на наявність запальних захворювань сечостатевої системи у відділенні гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» призначають проведення:

 • гінекологічного огляду;

 • клініко-лабораторного дослідження;

 • розширеного обстеження, що називається відеокольпоскопією;

 • ультразвукової діагностики.

Як і при будь-якому іншому захворюванні, при запаленнях сечостатевої системи, потрібно дізнатися точну причину, що викликала запальну хворобу. Тільки після цього можна визначити точний діагноз і діяти саме на фактор, що спричинив захворювання. Після виявлення точної причини лікарі-гінекологи можуть призначити якомога швидше, результативніше і комфортніше лікування.

Для запису на консультацію у відділення гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» - звертайтеся за номером телефону (0312) 42 42 41.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Валерія 19-02-2024 Дуже хороше ставлення до пацієнтів, все добре, я щаслива, що звернулась саме до них!!

відділення: Гінекологія

Ольга 13-09-2023 Хочу висловити щиру вдячність персоналу медичного центру за чуйність та компетентність! Ви завжди на зв'язку! Дуже зручно, що можна отримати медичні послуги навіть у неділю! Окремі слова подяки лікарю-флебологу Андрію Йосифовичу. Він допоміг позбутися проблеми з ногами, яка турбувала мене багато років. А також лікарці-гінекологині Тетяні Гаврилівні, яка завжди чуйна та уважна до мене!

відділення: Гінекологія

Валентина 06-12-2022 Чудовий Лікар - професіонал! Я дуже задоволена індивідуальним підходом та методами лікування. Окреме ДЯКУЮ акушерці - Яні!

відділення: Гінекологія

Віра Шкоран 27-06-2021 Подяка Коштурі Тетяні Гаврилівні за високу професійність, за чуйність та людяність! Дякуємо вам .Шкоран Ольга та Віра

відділення: Гінекологія

Christina 10-07-2020 Кращий лікар міста, рекомендую!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом