!!!УЗД ЩОДНЯ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!БЕЗПЕЧНО!!!
!!!ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ - ЕКГ+АТ!!!БЕЗ ВИХІДНИХ!!!БЕЗ ЧЕРГ!!!
!!!ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛТЕРУ- ЕКГ+АТ - НА ДОМУ!!!

Лікування інфекційних захворювань сечостатевої системи в Мукачево

Будь-яке із захворювань, що виникає в організмі людини, переважно виникає через розвиток хвороботворних мікроорганізмів. І це стосується всіх систем нашого організму, відтак не виняток і сечостатева система, порушення в роботі якої завдає неабиякого дискомфорту, а дуже часто і чималих проблем зі здоров’ям.

Симптоми інфекційних захворювань сечостатевої системи

Варто пам’ятати, що у великої кількості захворювань сечостатевої системи може бути довгий інкубаційний період, тобто ви можете і не відчувати вищезазначених симптомів. Зазвичай жінки можуть самостійно не визначити наявність інфекційних хвороб в організмі, тому що вони не завжди супроводжуються яскраво вираженими ознаками. Для того, щоб виявити такі захворювання потрібно проходити ретельне медичне обстеження, хоча б раз на рік.

Основними симптомами хвороб сечостатевої системи є:

 • свербіж;

 • болі при сечовипусканні та статевих контактах;

 • збільшені лімфатичні вузли;

 • печіння;

 • подразнення шкіри;

 • виділення (кров'янисті в тому числі);

 • дискомфорт внизу живота.

У випадку своєчасного звернення до лікаря, навіть якщо подібні проблеми у Вас будуть виявлені, вчасне спостереження хвороби допоможе швидше та ефективніше її вилікувати без жодних ускладнень і поширення шкідливих мікроорганізмів в інші органи та системи. Дуже часто для виявлення захворювання використовують аналіз сечі за допомогою тест-смужок, що допомагає виявити наявність бактерій та змін у роботі сечовидільної системи.

Діагностика та лікування 

Медичний центр «Оксфорд Медікал Мукачево» пропонує лабораторний аналіз сечі, що дає змогу визначити конкретний тип хвороботворних мікроорганізмів. Важливо проходити подібні тести регулярно, це допоможе уникнути захворювання взагалі, або ж виявити його на ранніх стадіях, що значно полегшить процес лікування хвороби.

Своєчасне звернення для діагностичного обстеження та консультації з лікарем допоможе виявити хворобу, визначити її причину, а відтак і окреслити якомога правильніше, швидше та ефективне лікування захворювання. Таким чином ви зможете подолати хворобу на ранніх стадіях. Окрім цього, кваліфікований лікар надасть вам всі необхідні поради щодо того, як уникати рецидивів захворювання і попередити виникнення бактерій в організмі.

До основних порад відносять такі:

 • потрібно вживати багато води;

 • частіше відвідувати туалет;

 • обмежити використання гігієнічних гелів та спреїв;

 • замість прийому ванни віддати перевагу душеві.

Лікарі-гінекологи медичного центру «Оскфорд Медікал Мукачево» наголошують на тому, що жінкам варто звертати особливу увагу на будь-які прояви інфекційних захворювань сечостатевої системи. Адже при несвоєчасному лікуванні ці хвороби можуть перерости у гінекологічні проблеми

Переваги лікування в МЦ «Оксфорд Медікал Мукачево»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Мукачево» лікарі-гінекологи наголошують на обов'язкових щорічних гінекологічних оглядах, що дають змогу попередити виникнення будь-яких захворювань. При потребі у відділенні гінекології Вас можуть також направити на додатковий огляд інших вузькопрофільних спеціалістів. Окрім цього, до основних переваг закладу відносяться:

 • сучасне медичне обладнання для якісного обстеження організму;

 • ефективне та швидке лікування хвороб сечостатевої системи;

 • застосування передових світових методик;

 • турбота про здоров'я та комфорт пацієнта;

 • можливість анонімного прийому.

Для запису на консультацію у відділення гінекології медичного центру «Оксфорд Медікал Мукачево» телефонуйте за номером — (0312) 42 42 41.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Валерія 19-02-2024 Дуже хороше ставлення до пацієнтів, все добре, я щаслива, що звернулась саме до них!!

відділення: Гінекологія

Ольга 13-09-2023 Хочу висловити щиру вдячність персоналу медичного центру за чуйність та компетентність! Ви завжди на зв'язку! Дуже зручно, що можна отримати медичні послуги навіть у неділю! Окремі слова подяки лікарю-флебологу Андрію Йосифовичу. Він допоміг позбутися проблеми з ногами, яка турбувала мене багато років. А також лікарці-гінекологині Тетяні Гаврилівні, яка завжди чуйна та уважна до мене!

відділення: Гінекологія

Валентина 06-12-2022 Чудовий Лікар - професіонал! Я дуже задоволена індивідуальним підходом та методами лікування. Окреме ДЯКУЮ акушерці - Яні!

відділення: Гінекологія

Віра Шкоран 27-06-2021 Подяка Коштурі Тетяні Гаврилівні за високу професійність, за чуйність та людяність! Дякуємо вам .Шкоран Ольга та Віра

відділення: Гінекологія

Christina 10-07-2020 Кращий лікар міста, рекомендую!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом